Tellurium Q Black II XLR

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Tellurium Q
  • Dostępność: NA ZAMÓWIENIE
    Czas realizacji: Dostawa 2-4 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • Cena netto: 1 849,59 zł / szt. 2 275,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Tellurium Q Black II XLR

Interkonekt XLR o długości 1m

 

 

Tellerium Q Black był pierwszym kablem firmy Tellurium Q. I to nie byle jakim. Kiedy go zaprojektowano, prototyp został udostępniony dealerom, a ich komentarze i uwagi sprawiły, że gotowy model trafił do sprzedaży. Jeden z dealerów nie mógł uwierzyć, że w jego systemie demonstracyjnym nasz kabel dotrzyma kroku znacznie droższemu modelowi konkurencji, którego używał on na co dzień. Recenzenci nie mogli uwierzyć, że przewód tej klasy może konkurować ze znacznie droższymi produktami.

Dlaczego zatem wprowadzono wersję Black II, pomimo że Black zdobył wiele nagród oraz znalazł uznanie wśród wielu audiofilów? To proste - konstruktorzy Tellurium Q przez ten cały czas zbierali doświadczenie i wymyślili sposób, aby ten mały klejnot był jeszcze lepszy. Zamień Black na Black II, a kiedy usłyszysz różnicę, stanie się oczywiste to, dlaczego wykonano taki krok. Dostaniesz więcej, z twojej muzyki i mamy nadzieję, że polubisz to tak, jak my.

Tellurium Black jest tak przezroczystym kablem, jak to możliwe. Sygnał przepływa przez nie z łatwością, nie ma się wrażenia, że kabel cokolwiek zmienia w przesyłanym sygnale, a z głośników po prostu płynie muzyka. Nasze kolumny całkowicie znikały z pomieszczenia pozostawiając nas sam na sam z muzyką.

Zalecany komponent firmy Stereophile 2016, kabel Hi Fi + roku i pięciogwiazdkowy uczestnik testów magazynu Hi Fi World - powinny pokazać, jak dobrze ten kabel działa. Jak napisano w Audio Stream, porównując go z innym kablem: większa klarowność, bardziej naturalna prezentacja, bardziej otwarty, ale zdefiniowany obraz dźwiękowy, ulepszone właściwości tonalne i, cofając się o kilka kroków, bardziej wciągające doznania muzyczne.