Sposoby płatności

WYSYŁKA OD 400 ZŁ GRATIS !!!

 

1. Ceny na Stronie Internetowej Sklepu zamieszczone przy danym Towarze stanowią ceny brutto i nie zawierają informacji odnośnie kosztów Dostawy i wszelkich innych kosztów, które Klient będzie zobowiązany ponieść w związku z Umową sprzedaży, o których Klient będzie poinformowany przy wyborze sposobu Dostawy i składaniu zamówienia.

2. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:

- Kartą płatniczą w punkcie odbioru

- Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki.

- Płatność gotówką przy odbiorze osobistym.

- Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy.

- Płatność w systemie ratalnym.

3. Klient ma możliwość skorzystania z ważnego kodu rabatowego otrzymanego od sklepu internetowego meloman.lublin.pl Kody rabatowe posiadają okres ważności podczas którego można z nich skorzystać. Po upływie daty ważności Kod przestaje być aktywny i nie ma możliwości skorzystania z niego.

4. Kod rabatowy nie może być wymieniony na ekwiwalent pieniężny.

5. Jeżeli Kupujący wybrał sposób płatności przelewem na konto Sprzedawcy, brak wpłaty w ciągu 7 dni roboczych od dnia złożenia Zamówienia jest równoznaczny z rezygnacją przez Kupującego z Zamówienia. Po upływie wskazanego terminu Sprzedawca będzie uprawniony do anulowania Zamówienia.

6. Na poleceniu przelewu/wpłaty należy wpisać imię i nazwisko lub nazwę firmy oraz oznaczenie Zamówienia.

7. Do każdego Zamówienia, Sprzedawca wystawia paragon fiskalny za Zamówienie. Na życzenie Kupującego, Sprzedawca zamiast paragonu fiskalnego, wystawia fakturę VAT, na podane przez Kupującego dane do faktury.