Supra DUAL

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Supra
  • Dostępność: DOSTĘPNY
    Czas realizacji: Dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • kpl.
  • Cena netto: 317,07 zł / kpl. 390,00 zł / kpl.

Supra DUAL

Interkonekt RCA o długości 1.0m

 

 

Kabel audio Supra Dual RCA jest wysokiej klasy kablem sygnałowym. Żyły przewodzące ( po 19 żył w każdym przewodniku) wykonano z cynowanej miedzi beztlenowej o czystości do 99,999%.

100% ekranowanie magnetyczne zapewnia szczelny ekran z folii aluminiowej. Konstrukcja kabla wymusza jego kierunkowość, co producent dokładnie zaznacza na zewnętrznej powierzchni. Kabel charakteryzuje się niską pojemnością elektryczną i idealnie pasuje do połączeń semi-zbalansowanych jak i również zbalansowanych .

Supra Dual przekrój kabla

Stereofoniczny kabel SUPRA DUAL RCA to zwycięzca wielu klasyfikacji: ”jakość za cenę”

Kabel audio Supra Dual RCA zakończony jest obustronnie wtykami Supra RCA-6.


CENA ZA PARĘ PRZEWODÓW

"(...)Kabel Supra przybył do testu jako ostatni, kiedy wydawało się, że już wszystko posprzątane. A tu okazało się, że to czołówka testu. Dual-RCA gra pełnym, chciałoby się powiedzieć analogowym dźwiękiem. Jego zaletami są mocny bas, ładna, niezaśmiecona góra, ale przede wszystkim znakomita średnica - dająca poczucie komfortu i relaksu, jak przy słuchaniu winylowych płyt. (...)"

"Audio" 2006.04

Przeczytaj recenzję kabla Supra Dual w Audio 2006.04

" To idealny kabel na "pierwszy upgrade", brzmi znacznie lepiej od darmowych kabli, które są dostarczane z większością urządzeń. (...)"

Przeczytaj całą recenzję kabla Dual w magazynie What Hi-Fi? 2007

5 stars

 

Specyfikacja: