QED PERFORMENCE HDMI - CERTYFIKAT PREMIUM

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Producent: QED
 • Dostępność: DOSTĘPNY
  Czas realizacji: Dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
 • szt.
 • Cena netto: 153,66 zł / szt. 189,00 zł / szt.

QED PERFORMENCE HS+Ethernet SUPERSPEED HDMI

Kabel HDMI 2.1 HDCP 2.2

 

 

Nowy kabel HDMI Ultra High Speed jest naszym najbardziej zaawansowanym przewodem.

Ultra High Speed HDMI

Zaprojektowany do obsługi wysokiej jakości nieskompresowanego wideo 8K z prędkością do 60 klatek na sekundę, ten pojedynczy kabel HDMI 2.1 jest niedrogą, najwyższej jakości propozycją dla wszystkich oddanych entuzjastów kina domowego.

Inżynierski rodowód

Firma QED projektuje i konstruuje najwyższej jakości kable analogowe i cyfrowe od ponad 45 lat, a nowy kabel Performance Ultra High Speed HDMI 2.1 powstał w oparciu o wyniki wyczerpujących badań firmy nad projektowaniem kabli prowadzonych od 1995 roku.

Obsługa pełnej zawartości wideo 8K

Obsługując najnowszy standard HDMI 2.1, nowa specyfikacja definiuje najszybszą szybkość transmisji danych w technologii miedzianej, jaka kiedykolwiek powstała, podnosząc maksymalną przepustowość z 16 Gb/s w poprzednim standardzie kabli Premium (HDMI 2.0) do 48 Gb/s w celu obsługi nieskompresowanych rozdzielczości wideo do 8K@60Hz (4:2:0) z 12-bitowym HDR. Kabel będzie również przesyłał nieskompresowane wideo 4K@120Hz, zapewniając jednocześnie obiecaną maksymalną rozdzielczość skompresowanego wideo do 10K@120Hz. Wreszcie, Dynamic HDR i Enhanced Audio Return Channel (eARC), są również obsługiwane bez względu na markę lub kombinację urządzeń kompatybilnych z HDMI 2.1, których używasz.

Potrójne ekranowanie kabla

Kable QED Ultra High Speed HDMI muszą przejść rygorystyczne obowiązkowe testy w autoryzowanym centrum testowym HDMI Forum, nie tylko w celu ustalenia zgodności z nowymi standardami wideo 2.1, ale także w celu zapewnienia niskiego poziomu promieniowania elektromagnetycznego, aby zmniejszyć możliwość zakłóceń z sieciami bezprzewodowymi, odtwarzaczami mediów strumieniowych, urządzeniami Bluetooth i telefonami komórkowymi. Jest to realizowane poprzez potrójne ekranowanie QED, które dodatkowo chroni przed zakłóceniami, zapewniając optymalną jakość sygnału.

Akredytacja HDMI

QED jest jedną z pierwszych marek, które oficjalnie przyjęły nową kategorię kabli w postaci nowej serii Performance Ultra High Speed. Kable otrzymały oficjalny znak aprobaty od akredytowanego laboratorium HDMI Forum w postaci rozpoznawalnych naklejek Ultra High Speed Certification Program. Wystarczy zeskanować kod QR na naklejce za pomocą oficjalnej aplikacji HDMI, aby mieć pewność, że kabel jest oryginalnym kablem QED Ultra High Speed HDMI.

Zgodność wsteczna

Wszystkie kable są w pełni kompatybilne ze standardami HDMI 2.0b i 1.4b i są dostępne w długościach 1.5m / 3m / 7,5m / 10m / 12m / 15m oraz 20 metrów, co zapewnia wiele lat radości z oglądania filmów w domu.

Konstrukcja eFlex

Ten kabel został zaprojektowany tak, aby był tak cienki i elastyczny, jak to tylko możliwe. Minęły już czasy dużych, nieporęcznych kabli HDMI, a nowy Performance Ultra High Speed HDMI charakteryzuje się elegancką, czarną powłoką i maksymalną średnicą wynoszącą zaledwie 6,3 mm (1,5 m)/7,3 mm (3,0 m), dzięki czemu może być używany nawet z najcieńszymi telewizorami. Zmniejszając średnicę kabla nie pogorszyliśmy czystości stosowanych przez nas przewodników, które nadal wykonane są w 99,999% z miedzi beztlenowej.

 • Obsługuje nieskompresowane rozdzielczości wideo do 8K@60Hz (4:2:0)
 • Obsługa nieskompresowanej rozdzielczości wideo 4K@120Hz
 • Obsługa HDR
 • Obsługuje rozszerzony zwrotny kanał audio (eArc)
 • Zgodność wsteczna z HDMI 2.0b i 1.4b
 • Obsługuje HDCP 2.2 w celu utworzenia bezpiecznego połączenia między źródłem a wyświetlaczem
 • Przewodniki z miedzi beztlenowej o czystości 99,999%.