Pro-Ject VC-S3

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Pro-Ject
 • Dostępność: NA ZAMÓWIENIE
  Czas realizacji: Dostawa 2-4 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
 • szt.
 • Cena netto: 2 763,41 zł / szt. 3 399,00 zł / szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

Pro-Ject VC-S3

Myjka do płyt winylowych

 

 

Nowe myjki do płyt VC-E2 i VC-S3 firmy Pro-Ject zostały zaprojektowane tak, aby wydobyć to, co najlepsze z Twojej kolekcji płyt winylowych.

Używając roztworu do czyszczenia na mokro ze specjalnie opracowanym, wstępnie zmieszanym płynem czyszczącym Pro-Ject Wash it 2, a następnie szybkim i wydajnym procesem odkurzania, możesz poprawić jakość dźwięku dla Twojej kolekcji płyt.

Nowy docisk magnetyczny nie tylko chroni etykietę przed płynem czyszczącym, aby uniknąć jej uszkodzenia, ale przyspiesza również proces czyszczenia. Jak wspomina producent - wystarczy umieścić płytę na maszynie, założyć zacisk i gotowe – nie trzeba już żmudnie dokręcać zacisku. Metalowe ramię ma być mechanicznie stabilne i ma skupiać całą moc ssania bezpośrednio na powierzchni płyty. Pojemnik wewnętrzny (VC-E2 = 0.5 l, VC-S3 = 2.5 l) zbiera zużyty płyn i jest łatwy do opróżnienia. Podczas mycia płyty przy użyciu roztworu czyszczącego Wash it 2, płyn będzie odparowywał także i z pojemnika, dzięki czemu nie trzeba go będzie zbyt często opróżniać.

Model VC-E2 o wymiarach 266 x 310 x 210 mm (wys. x szer. x gł.) został zaprojektowany z myślą o łatwiejszym dopasowaniu do mniejszych przestrzeni i osób z mniejszymi kolekcjami.
Ponadto, dzięki nowemu, przeprojektowanemu wylotowi jest lepszy od swojego poprzednika, ponieważ wszystkie pozostałości po czyszczeniu są kierowane z dala od dolnej powierzchni płyty.

VC-S3 jest przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników z obszerniejszymi kolekcjami płyt i może poświęcić więcej czasu na czyszczenie płyt.

Obie, nowe myjki mają udoskonaloną konstrukcję obudowy, w której zastosowano aluminiowe panele kompozytowe o grubości 5 mm, dociski magnetyczne dla lepszego mocowania płyty na czas mycia oraz udoskonalone silniki do szybkiego i skutecznego czyszczenia. Obie myjki dysponują nowymi samoprzylepnymi szczotkami umieszczonymi na ramieniu ssącym. Zużyte szczotki można łatwo zmieniać.

Pro-Ject dodaje, że nowy wstępnie zmieszany płyn czyszczący Wash it 2 jest przyjazny dla środowiska i nie zawiera alkoholu.

Mocny silnik ssący i szybki dwukierunkowy silnik obrotowy są umieszczone w obudowie, co pozwala na suszenie płyt w ciągu zaledwie dwóch obrotów, do przodu i do tyłu.

 • wymiary: 325 x 415 x 272 mm (wys. x szer. x gł.)
 • waga: 8 kg.