Norstone Stylum S

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Norstone
  • Dostępność: DOSTĘPNY
    Czas realizacji: Dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • para
  • Cena netto: 356,10 zł / para 438,00 zł / para

NORSTONE Stylum S

Podstawki pod kolumny / PARA

 

 

Podstawki pod głośniki Norstone Design Stylum, jak każdy produkt firmy Norstone Design, charakteryzują się nowatorskim wzornictwem, elegancją i doskonałym wykonaniem. Jest to kontynuacja sprawdzonego w podstawkach tej firmy łączenia metalu ze szkłem o kolorystyce czarnego lakieru.

Budowa podstawek jest oparta na tych samych założeniach co większy model Stylum 1. Stalowe rura o przekroju 75 mm jest  mocowana za pomocą śrub do dolnej i górnej płyty.  Waga jednej podstawki, bez wypełnienia to 3,5 kg. Wymiary: płyta dolna 22x25 cm, płyta górna 16,5x20 cm, wysokość 25 cm.

 

 

 

 

Dodatkowymi atutami są zawarte w komplecie kolce pod podstawki, które można zamontować nie tylko w dolnej podstawie, ale również w górnej płycie co jeszcze lepiej odizoluje kolumny głośnikowe od podłoża. W komplecie są także podkładki pod dolne kolce. Szeroka noga i otwory w platformach umożliwiają przeprowadzenie kabla lub dociążenie w celu zmniejszenia drgań, co również pozytywnie wpłynie na dźwięk.

Podstawki Stylum S, podobnie jak pozostałe modele z serii, są produkowane ze stali malowanej proszkowo na jeden z trzech kolorów - biały, srebrny lub czarny. Podstawki Stylum S dzięki temu, że są tak niskie świetnie spełnią swoją rolę w duecie z dużymi (wysokimi) monitorami.