Audiovector QR SUB SE

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Audiovector
 • Dostępność: NA ZAMÓWIENIE
  Czas realizacji: Dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
 • szt.
 • Cena netto: 6 089,43 zł / szt. 7 490,00 zł / szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

Audiovector QR SUB SE

Aktywny subwoofer

 

 

Celem projektantów w serii QR było zaoferowanie najbardziej zaawansowanej technologii w pięknie wykończonych i proporcjonalnych obudowach. Dźwięk jest dzięki temu dociążony, dynamiczny, ale w razie potrzeby subtelny i szczegółowy – jest to również doskonałe rozwiązanie dla wszystkich rodzajów muzyki.

Płyta czołowa naszego głośnika wysokotonowego Gold Leaf Air Motion jest wykonana z pojedynczego płata aluminium lotniczego. Został on precyzyjnie wycięty, piaskowany, szczotkowany, a następnie anodowany w atrakcyjnym kolorze Tungsten Titanium Grey. Z przodu umieściliśmy siatkę dyspersyjną pokrytą różowym złotem, która działa jak filtr S-Stop.

Wszystkie nowe modele SE mają subtelne, eleganckie, a jednocześnie bardzo rozpoznawalne plakietki ze złotego mosiądzu na przednich panelach i materiałowych maskownicach.

Nasze nowe, wyspecjalizowane, poddane podwójnej obróbce kriogenicznej kondensatory miedziane z polipropylenowymi przekładkami są wynikiem wielu godzin odsłuchów, pomiarów i udoskonaleń. Zapewniają naszym głośnikom wysokotonowym AMT najlepsze możliwe warunki pracy, dzięki którym brzmią one jeszcze bardziej słodko, szczegółowo i w otwarty sposób. Zastosowanie obróbki kriogenicznej do okablowania z czystej miedzi oraz materiału tłumiącego Audiovector Nanopore zapewnia płynną i naturalną reprodukcję muzyki.

Głośniki niskotonowe Audiovector Pure Piston z podwójnym magnesem potrafią pracować jak doskonały tłok w kilku oktawach pasma częstotliwości bez zniekształceń – tego typu działanie zwykle spotyka się w przetwornikach z aluminium i diamentu. Oznacza to, że muzyka brzmi ciepło, precyzyjnie i szczegółowo, a jednocześnie dynamicznie i muzykalnie.

Precyzja mocy i elastyczność. Subwoofer QR SUB SE został wyposażony w doskonale kontrolowany 10-calowy przetwornik niskotonowy i pasywny przetwornik skierowany w dół, dający głębokie niskie częstotliwości. Dzięki mocnemu wzmacniaczowi jest on niezwykle elastyczny i można go podłączyć bezpośrednio do kolumnw lub do wzmacniacza.

W zestawie przewód Speakon wysokopoziomowy 1 x 5 m.

Dzięki dodaniu detalicznych QR 1/3/7 SE, precyzyjnego QR C SE i łatwych do rozlokowania QR Wall SE, jesteśmy w stanie zaproponować wspaniały, wysokiej klasy system kina domowego.

Seria QR Special Edition jest wynikiem ciągłych innowacji, których celem jest przybliżenie słuchaczom duszy oryginalnej muzyki… i sprawienie, aby naprawdę muzykę poczuli.

Zmiany w serii SE:

 • Wewnętrzne okablowanie poddane obróbce kriogenicznej poprawia dynamikę i szczegółowość.
 • Strategicznie rozmieszczony materiał tłumiący Nano Pore zwiększa muzykalność średnich tonów.

W skład nowej serii wchodzą kolumny podłogowe QR 7 SE QR 5 SE i QR 3 SE, głośnik podstawkowy QR 1 SE, kolumna centralna QR C SE, kolumny naścienne QR Wall SE oraz subwoofer QR Sub SE. Dzięki temu można złożyć dowolny system kina domowego.

Kolory i forniry
W Audiovectorze stosujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane okleiny z prawdziwego drewna. Standardowe wykończenia: jedwabisty biały, ciemny orzech, czarny fortepianowy.
W zestawie maskownice materiałowe. Czarne dla kolumn w kolorze czarnym i orzech oraz białe dla kolumn w tym kolorze.

 

Specyfikacja:

 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 180 Hz
 • Typ obudowy: Przetwornik aktywny i pasywny (ARB Active/Passive)
 • Częstotliwość podziału zwrotnicy: od 40 do 180 Hz (zmienna)
 • Moc ciągła: 350 W
 • Wymiary (wys. x szer. x gł.): 380 x 350 x 380 mm