Wilson

Wilson

Twórcą i właścicielem marki jest firma Horn Distribution S.A., lider branży dystrybucyjnej urządzeń i akcesoriów audio-video w Polsce. Marka Wilson powstała jako rezultat wieloletnich doświadczeń w międzynarodowej dystrybucji sprzętu audio najwyższej jakości i zapotrzebowania rynku na głośniki dostosowane do współpracy z komponentami kina domowego i zestawów muzycznych stereo klasy popularnej, zapewniających bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Głośniki HiFi

Głośniki Wilson są projektowane i produkowane z najwyższą dbałością o szczegóły. Jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, gdy wszystkie elementy są idealnie na swoim miejscu. Używamy tylko najnowszej generacji materiałów wysokiej jakości, bez względu na kategorię produktu, a podczas procesu strojenia nowych głośników dla uzyskania najlepszego wyniku korzystamy zarówno z nowoczesnych systemów pomiarowych, jak i wyspecjalizowanych w dziedzinie akustyki specjalistów.

Projekt i produkcja

Nasze produkty nie tylko dobrze wyglądają, także ich konstrukcja pozwala na optymalizację korzyści zarówno dla producentów, jak i użytkowników. Projektowanie głośników wymaga szczegółowej wiedzy na temat innowacji, użytkowników i procesów produkcyjnych i dystrybucyjnych. Prawidłowe wykorzystanie i rozmieszczenie elementów w efekcie tworzy produkty o doskonałej jakości dźwięku. Wszystkie produkty są wytwarzane przez wysoko specjalizowane i wykwalifikowane fabryki w południowych Chinach i na Tajwanie, przy zachowaniu restrykcyjnego procesu kontroli jakości.

Wilson HDMI CABLE 

Wilson HDMI CABLE 

79,90 zł / szt.
Promocje
Wilson RAPTOR X

Wilson RAPTOR X

349,00 zł
299,00 zł / szt.
Wilson Raptor MINI

Wilson Raptor MINI

299,00 zł / szt.
Wilson RAPTOR 1

Wilson RAPTOR 1

399,00 zł / szt.
Wilson CLASSIC STAND

Wilson CLASSIC STAND

399,00 zł / szt.
Promocje
Wilson Raptor 3

Wilson Raptor 3

699,00 zł
549,00 zł / szt.
Wilson RAPTOR 5

Wilson RAPTOR 5

799,00 zł / szt.
Wilson Raptor 7

Wilson Raptor 7

1 099,00 zł / szt.
Wilson Raptor 9

Wilson Raptor 9

1 349,00 zł / szt.