Van den Hul The Bay C5 Hybrid

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Van den Hul
  • Dostępność: DOSTĘPNY
    Czas realizacji: Dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • kpl.
  • Cena netto: 552,85 zł / kpl. 680,00 zł / kpl.
  • Oblicz_raty_duckblue

Van den Hul The Bay C5 Hybrid

Kabel interkonekt 2xRCA - 2xRCA

 

 

Cieńsza wersja kabla The D-300MK III Hybrid z tą samą, doskonałą jakością dźwięku. Bardzo elastyczny kabel koaksjalny bardzo wysokiej jakości. Kabel ten został zaprojektowany pierwotnie dla studia BOP w Afryce Południowej.

Kabel jest stosunkowo tani i prezentuje znakomitą relację jakości do ceny. Przeznaczony jest do wszelkiego rodzaju zastosowań. The Bay C5 Hybrid cechuje się wybitną jakością transmisji sygnału, bardzo dobrym ekranowaniem, giętkością i trwałością. Chociaż połączenie wszystkich tych cech w jednym kablu jest zadaniem trudnym dla projektanta, udało się osiągnąć sukces.

Przewodnik użyty w tym kablu wykonany jest z wysokiej jakości miedzi OFC o dużych kryształach, pokrytej grubą warstwą srebra. The Bay C5 Hybrid wykorzystuje również węgiel LSC, który jest standardem w droższych kablach Van den Hula. Warstwy węgla w ogromnym stopniu poprawiają jakość obrazowania i przejrzystość.

Konstrukcja współosiowa z centralnym przewodnikiem składającym się z czterdziestu 0,12 mm nitek o łącznym przekroju 0,452 mm2 (AWG 20,6) i rezystancji 3,8 Ω na 100 metrów.

 

Specyfikacja techniczna:

- Centralny przewodnik pokryty jest warstwą węgla LSC i izolowany pianką polietylenową.

- Pojemność kabla wynosi 110 pF/m.

- Podwójny ekran składa się z 16 x 6 x 0,12 mm nitek pokrytych nasyconą warstwą węgla LSC, która radykalnie poprawia jakość sygnału.

- Całkowita rezystancja ekranu wynosi 1,6 Ω na 100 metrów.

- Zewnętrzna średnica kabla wynosi 5,2 mm, koszulka wykonana jest z czerwonego Hullifleksu 4 — materiału o właściwościach znacznie lepszych od np. PVC; Hulliflex zapewnia kablowi długą żywotność bez efektu starzenia się.