Sonus Faber

Sonus Faber

Artystyczne rękodzieło, technologia i delikatność - to trzy fundamentalne wartości Sonus faber realizowane w głośnikach. Połączenie sztuki stolarskiej ze starożytną sztuką budowania lutni, nowoczesnymi metodami obróbki metali i znakomitością północnoeuropejskiej szkoły konstruowania głośników jest coraz bardziej perfekcyjne.

Historia Sonus faber to dzieje małej pracowni rzemieślniczej, która po latach zmieniła się w silną globalną korporację były skomplikowane i pełne wielu zmian, tak jak symfonia. Tutaj emocje, dźwięk i perfekcja ulegają połączeniu w wyjątkowy produkt. Najodważniejsze i najprostsze idee dają życie najbardziej ambitnym projektom, które jak prawdziwe instrumenty muzyczne pasjonują już prawie 30 lat każdego miłośnika muzyki i dobrego dźwięku.

Niezmienne jest doświadczenie w tworzeniu i słuchaniu każdego z głośników połączone naukowym podejściem bez straty dwóch głównych elementów: emocji i muzyki. W ten sposób na przestrzeni lat, muzyczne wyrażenia zamknięte w głośnikach przyszły na świat, jedne po drugich.

Fabryka Sonus faber to miejsce dla muzyki. W jej pomieszczeniach, estetyczne rozwiązania sztuki współczesnej łączą się z funkcjonalnością formy, kreacją architektoniczną i naturą: szklane jądro zamknięte przez dwa drewniane skrzydła – które przypominają krągłości lutni – gdzie naturalne światło jest rozproszone tworząc harmoniczny motyw poświaty.

Sonus faber jest aktualnie częścią portfela produktowego World Of McIntosh, holdingu, w którego skład wchodzą marki takie jak McIntosh, Audio Research, Wadia Digital, Sumiko i Pryma. Sonus faber wraz ze swoimi amerykańskimi "siostrami" tworzy jedną z największych grup w sektora High-End posiadającą w swoim portfolio produktowym najbardziej prestiżowe głośniki i zaawansowane urządzenia elektroniczne audio na świecie.

Promocje
Sonus Faber Lumina I

Sonus Faber Lumina I

2 149,00 zł
1 499,00 zł / szt.
Promocje
Sonus Faber Lumina II

Sonus Faber Lumina II

2 899,00 zł
1 999,00 zł / szt.
Promocje
Sonus Faber Lumina CI

Sonus Faber Lumina CI

3 599,00 zł
2 499,00 zł / szt.
Promocje
Sonus Faber Lumina III

Sonus Faber Lumina III

5 299,00 zł
3 999,00 zł / szt.
Sonus Faber Gravis I

Sonus Faber Gravis I

3 999,00 zł / szt.
Sonus Faber SONETTO I

Sonus Faber SONETTO I

4 099,00 zł / szt.
Promocje
Sonus Faber Lumina V

Sonus Faber Lumina V

6 999,00 zł
4 999,00 zł / szt.
Sonus Faber Gravis II

Sonus Faber Gravis II

5 799,00 zł / szt.
Sonus Faber Omnia

Sonus Faber Omnia

8 999,00 zł / szt.