Odkryj głośniki Focal Vestia

05-01-2023

Początkowo zaplanowana na wrzesień 2022 roku na targach CEDIA w Dallas, oficjalna premiera linii głośników Vestia odbędzie się dzisiaj.

 

 

Linia Vestia - inspiracją nazwy są boginie domowego ogniska, Westa i Hestia - dziedziczy membranę Slatefiber, opatentowaną i wyprodukowaną w naszej fabryce we Francji. Membrana Slatefiber, zaprezentowana trzy lata temu wraz z linią Chora, a także obecna w produktach serii Professional i Motorities, z pewnością udowodniła swoją wartość.

Naszym inżynierom udało się wykorzystać cały potencjał tej membrany, aby uzyskać imponująco wierne oddanie średnich tonów oraz głęboki i wyrazisty bas. Membrana wykonana jest z przetworzonych, nietkanych włókien węglowych i termoplastycznego polimeru; połączenie tych dwóch materiałów skutkuje doskonałymi osiągami w zakresie prędkości dźwięku, jak również sztywności i tłumienia.

 

 

Nasz nowy aluminiowo-magnezowy głośnik wysokotonowy TAM w kształcie litery 'M', jest natomiast spadkobiercą działu Motorities. Został on przystosowany do tradycyjnego odsłuchu Hi-Fi, oferując precyzyjną i naturalną reprodukcję wysokich tonów.

Głośniki charakteryzują się stonowanym wzornictwem, z klasycznym wykończeniem, które bez problemu wkomponuje się w każdą przestrzeń. Ich panele przednie mogą poszczycić się czarnym lub białym wykończeniem z efektem skóry z delikatnym usłojeniem, które rewelacyjnie uzupełnia panele boczne w odcieniach Black High Gloss, Dark Wood lub Light Wood. Te trzy wykończenia z pewnością zachwycą każdego klienta poszukującego wyrafinowanego produktu.

 

 

Linia Vestia obejmuje pięć zupełnie nowych produktów:
 

Vestia Center: 2-drożny model centralny, który uwydatnia dialog w Twoich filmach,

Vestia N°1: znakomicie kompaktowy model półkowy,

Vestia N°2: wiodący 3-drożny model podłogowy zapewniający bezkompromisową jakość dźwięku

Vestia N°3: 3-drożny model podłogowy zapewniający zrównoważone i żywe wrażenia słuchowe,

Vestia N°4: 3-drożny model podłogowy z dwoma głośnikami niskotonowymi 8 1/4" (21cm), zapewniający głęboki bas z uderzeniem.

 

Dokładny opis całej serii znajdziecie na naszej stronie:

https://meloman.lublin.pl/group/pl/focal-vestia