Kable marki Melodika - Brown Sugar: „Najlepsze Kable Audio 2020-2021”

04-03-2021

 

„Specjalistyczne kable audio polskiej produkcji do niedawna były „domeną” specjalistycznych wytwórców oferujących produkty high-end. Pomysł na przewody Melodika z Białegostoku jest zupełnie inny. Producent obrał sobie za cel segment kabli ekonomicznych oraz klasę średnią, co cieszy.

 

Kable głośnikowe Brown Sugar, dostępne w dwóch wersjach (przekroje 3,3 i 4,5 mm2) okazały się bardzo dobrymi propozycjami w swoich przedziałach cenowych (600-1000 zł za komplet).

 

Cieńsze BSSC3300 grają żywiołowo, w sposób lekko rozjaśniony i doskonale nadają się do pobudzenia niemrawej elektroniki i kolumn. Droższe BSSC4500 słyszalnie dociążają dźwięk, są lepiej zrównoważone i wypełnione w średnicy. Obydwa zdecydowanie zasługują na wyróżnienie.”

 

AudioVideo wydanie Styczeń 2021

 

<< Meldika Brown Sugar -- Karta produktu >>

 

 

 

Melodika to polska marka kabli audio-video oraz głośników hi-fi oraz instalacyjnych, której myślą przewodnią jest przekonanie, że z tandemu "muzyka - technologia" najważniejsza jest muzyka. Filozofia projektowania i wytwarzania produktów Melodika opiera się tylko o sprawdzone w praktyce rozwiązania (bez audio voo-doo) i dzięki temu dostarcza produkty, które pozwalają Ci cieszyć się najwyższej jakości domową rozrywką multimedialną.

 

Nazwa Melodika nawiązuje do melodii i radości czerpanej z tworzenia i słuchania muzyki. Dlatego produkty Melodiki zostały stworzone tak, aby nie zakłócać w jakikolwiek sposób oryginalnego przekazu muzycznego.