Supra USB 2.0 A/F-A/M High Speed

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Supra
  • Dostępność: DOSTĘPNY
    Czas realizacji: Dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • Cena netto: 146,34 zł / szt. 225,00 zł 180,00 zł / szt.

Supra USB 2.0 A/F-A/M High Speed

Przedłużacz USB 2.0 o długości 1m

 

OUTLET: Stan, nowy w pudełku.

 

Kabel / przedłużacz USB 2.0 A żeński - A męski marki Supra to kabel elastyczny, o niskiej pojemności, efektywnie eliminujący szumy, pozwalający na transfer informacji z dużymi prędkościami (do 1200 Mbps) na odległość do 1 metra

Dane techniczne:

Jeszcze kilka lat temu High-End’owe kable USB były pojęciem abstrakcyjnym. Dzisiaj, kiedy powoli "przesiadamy" się z płyt CD na twarde dyski stają się niezbędnym narzędziem w wyciąganiu każdego bitu w dobrej jakości z naszych plików.

Widząc problem Supra wyprodukowała kabel/przdłużacz USB 2.0 A żeński - A męski spełniający te oczekiwania.


W listopadowym teście kabli USB magazynu "What Hi-Fi" kabel Supra USB 2.0 otrzymał najwyższą ocenę 5 gwiazdek. Kabel był porównywany z Audioquest Cinnamon USB (L59 i 4*), Clearer Audio Silver-line USB (L40 i 3*) oraz Russ Andrews Kimber USB (L52 and 4*).

Kabel Supra USB pomimo swojego zwyczajnego wyglądu, ukrywa doskonały przekaz, który osiągany jest w kablach na znacznie wyższych poziomach cenowych.

W tym przedziale cenowym nie ma innych, porównywalnych pod względem jakości sygnału kabli, co sprawia, że Supra USB 2.0 to idealny zakup dla dla osób poszukujących wysokiej jakości Hi Fi w kablach USB.