iFi ZEN DAC V2

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: iFi
  • Dostępność: DOSTĘPNY
    Czas realizacji: Dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • Cena netto: 730,89 zł / szt. 999,00 zł 899,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

iFi ZEN DAC V2

Przetwornik cyfrowo-analogowy z MQA

 

 

 

 

 

 

Odpocznij w domu lub w biurze.

Znajdź swoje ZEN z tym niedrogim kompaktowym DAC’iem/wzmacniaczem słuchawkowym. Sprawi, że ​​twoja muzyka cię porusza.

 

Urocze, kompaktowe i stylowe

Wystarczająco niewielki, aby można go było używać na biurku ze swoimi ulubionymi słuchawkami. Wystarczająco stylowy do użycia w systemie domowym jako przetwornik cyfrowo-analogowy USB. Po prostu podłącz go do swojego systemu.

 

 

DAC do przyszłości

ZEN DAC obsługuje PCM i DXD do 24-bit / 384kHZ, DSD256 i MQA. DSD pozostaje „nieco perfekcyjny” dzięki układowi True Native Burr Brown. Nasze działy badawczo-rozwojowe maksymalnie wykorzystują komponenty dzięki dostosowanemu, łatwemu w instalacji oprogramowaniu sprzętowemu, które zapewnia radosną muzykalność w wysokiej rozdzielczości. Eteryczna jakość muzyki sprawi, że uśmiechniesz się od ucha do ucha.

 Zapewnia równowagę (na wiele sposobów)

Do etapu analogowego zastosowaliśmy zrównoważony projekt - rzadki i niespotykany w tej cenie. To sprawia, że ​​jest wyjątkowy dla najlepszej jakości dźwięku.

ZEN DAC ma zbalansowane wyjścia Pentaconn 4.4mm z przodu i z tyłu. Z przodu znajduje się również popularne gniazdo słuchawkowe 6,3 mm. Dostajesz obie opcje podłączenia słuchawek.

Moc. Napęd. Wydajność.

Nasz wzmacniacz słuchawkowy ma PowerMatch - przełączalne wzmocnienie, które idealnie pasuje do twoich słuchawek. Podpinając słuchawki dokanałowe pozostaw PowerMatch na niższym poziomie, aby słuchać bez szumu. Słuchawki wokółuszne o stosunkowo niskiej impedancji wymagają więcej energii - naciśnij PowerMatch, aby zwiększyć poziom mocy.

Zen DAC - DAC / wzmacniacz słuchawkowy

 

 

Basowy mistrz

ZEN DAC może pochwalić się technologią TrueBass służącą podbiciu basu, znane z czasów sprzętów analogowych. TrueBass wzmacnia bas, ale nie zamazuje średniego zakresu. Idealny do użytku z IEM lub słuchawkami z otwartym tyłem, które często tracą na basie. Tak więc, zgodnie ze słowami wielkiego Erica Claptona i filmu Powrót do przyszłości, Niebo jest już o krok.

 

Znajdź swoje ZEN.

Chipset Burr-Brown True Native® oznacza, że ​​formaty plików pozostają niezmienione. Słuchaj muzyki zgodnie z zamierzeniami artysty w formacie, w jakim została nagrana. Odtwarzanie Hi-Res True Native® wszystkich formatów muzycznych od MP3 do DSD256, PCM384 i DXD384. Słuchaj uwierzytelnionego dźwięku Master Quality prosto z pudełka. Połącz się z Tidal Masters i zaznacz opcję przesyłania strumieniowego MQA. Używasz komputera Mac lub Linux? Sprawdź nasze ekskluzywne oprogramowanie wewnętrzne iFi. Pobierz „Limoncello” 5.2A, aby odblokować DoP256 na Mac / Linux. Marzysz o dodaniu specjalnego filtra GTO, wprowadzonego po raz pierwszy w naszym flagowym przetworniku cyfrowo-analogowym, Pro iDSD? Użyj „Cookies and Cream” 5.3C. Więcej informacji o filtrze GTO tutaj.

 

 

Chodzi o bas.

TrueBass® - głębia i jakość basu zapewniana przez uniwersalne systemy życia często pozostawiają wiele do życzenia. Wszystko, od kotłów po gitarę basową, po elektroniczną linię basu, jest przenoszone z siłą i spokojem.

 

Wyjście zbalansowane

Jest to rodzaj topologii obwodów audio, która wykorzystuje osobne kanały lewy i prawy. Jest to lepsza metoda niż tradycyjne podejście z pojedynczym końcem obwodu. Zrównoważone obwody zmniejszają szum i przesłuchy. Mniej zakłóceń - wyraźniejszy dźwięk. Zazwyczaj ten zestaw znajduje się w produktach z wyższej półki cenowej, takich jak Pro iCAN, ale iFi używa go teraz w całym swoim asortymencie, aby zapewnić najlepszą jakość dźwięku dla wszystkich naszych klientów. Kondensatory TDK C0G (klasa 1) oferują wysoką stabilność i niskie straty w zastosowaniach w obwodach rezonansowych. Są drogie, ale stanowią doskonały dodatek do naszych produktów.

 

 

 

 

 

 

 

SPECYFIKACJA:

 

Wejście

USB3.0 B (USB2.0)

Formaty audio

44.1/48/88.2/96/176.4/192/384kHz PCM 2.8/3.1/5.6/6.2/11.2/12.4MHz DSD 353/384KHz DXD

DAC

Bit-Perfect DSD & DXD DAC by Burr Brown

SEKCJA LINIOWA  

Wyjście

Audio RCA (UnBAL) — 2.1V fixed
1V / 3.3V max. (variable)
4.4mm Pentaconn (BAL) — 4.2V fixed
2V / 6.2V max. (variable)

Oporność

<= 100 Ohm (UnBAL)
<= 200 Ohm (BAL)

SNR

< -116dB(A) @ 0dBFS (UnBAL/BAL)

DNR

> 116dB(A) @ -60dBFS (UnBAL/BAL)

THD+N

< 0.0015% @ 0dBFS (UnBAL/BAL)

SEKCJA SŁUCHAWKOWA  

Wyjście

6.3mm (UnBAL) — 1V / 3.3V max.
12 Ohm - 300 Ohm Headphone
4.4mm Pentaconn (BAL) — 2V / 6.2V max.
12 Ohm - 600 Ohm Headphone

Moc na wyjściu

UnBAL > 280mW @ 32R, > 36mW @ 300R
BAL > 380mW @ 50R, > 70mW @ 600R

Impedancja na wyjściu

< 1 Ω (UnBAL/BAL)

THD & N

< 0.005% (125mW @ 32R)

SNR

> 113dBA (3.3V UnBAL / 6.2V BAL)

Pobór mocy

< 1.5W via USB power OR 5v DC (power supply not included)

Wymiary

117(l) x 100(w) x 30(h)mm

Waga

491g (1.08 lbs)